martes, 14 de marzo de 2017

Competicions 11 i 12 de març

Dissabte 11 de Març

Final del Cros escolar Terres de L'Ebre, Cros de Tivissa

Campionat d' Espanya Juvenil en Pista Coberta (Sabadell)

Marina Freixa, 1500mts. semifinal 5 millor marca, i marca personal amb 4:54.10 (passa a la Final dels 1500mts.)
Final 1500mts. amb 4:59.32   9 classificada.


Campionat d'Espanya Veterans en Pista Coberta (Madrid)

Marcelina Garcia 60mts F50, semifinal amb 9.24.   Final 60mts. 4rt classificada amb 9.25
                                200mts F50, semifinal amb 30.36. Final 200mts. 2na classificda amb 29.95
                                 Final 400mts F50, 2na classificada amb 1:08.06

Diumenge 12 de març

Cursa del Pont, 10km i 5km Deltebre, Circuit Running series

5km
Joan Ramon Mur 15 classificat amb un temps de 29:38

10km
Mikel Bellart  8 classificat amb un temps de 36:46
David Vilar 15 classificat amb un temps de 38:11
Josep Mª Alavart 34 classificat amb un temps de 41:56
Hakim Sediki 81 classificat amb un temps de 50:03

lunes, 6 de marzo de 2017

Competicions 4 i 5 de Març


2n Control D'Hivern Amposta

Benjamí Masculí

Jan Bages, 60m. llisos amb 11,0. 1000m llisos amb 4:23''5
Axel Arranz, 1000m llisos amb 3:42''1.

Aleví Masculí

Mario Stevanov, 60m. tanques amb 10,2. 600m amb 1.55.6. salt llargada 3.98

Aleví Femení

Paula Gallego, 60m. tanques amb  13,2. 600m 2:27.9. salt llargada 3.37
Júlia GAllego, 60m. tanques amb 13,1. 600m. 2:29.9. salt llargada 3.29


3r. Control FCA de promoció Lleida

lunes, 27 de febrero de 2017

Competicions 25 i 26 de febrer

dissabte 25 de febrer

Campionat de Catalunya de Veterans + Proves Combinades en pista coberta


60m FEM. PC 35-39 
Irene Puchol, 2ona amb 8,49


Pes VET. Fem. PC 35-39
Irene Puchol, 1ra amb 9,91


Llargada FEM. PC 35-39
Irene Puchol, 1ra amb 5,02 

 200m FEM. PC 50-54
Marcelina Garcia, 2ona amb 30.39


60m FEM. PC 50-54
Marcelina Garcia, 1ra amb 9,22


400m FEM. PC 50-54
Marcelina Garcia, 1ra amb 1:10.55 

Campionat de Catalunya Juvenil en pista coberta (-3000 -Pes)


400m FEM. PC

Simona  Stancheva, 8ena classificada amb 1:02.68 (Semifinal amb 1:01.72)

1500m FEM. PC

Marina Freixa, 2na classificada amb 4:56.16
  

Diumenge 26 de febrer.

Mitja Marató de Cambrils i 10km

Mitja Marató

David Vilar amb 1h 26:05 (classificat 54 general)
Gerar Rodes amb 1h38:23 (classificat 216 genera)l

10km
Mikel Bellart amb 36: 58 (classificat 20 general)
Ferran Fillela amb 46:28 (classidiat 122 general)


 

lunes, 20 de febrero de 2017

Competicions 18 i 19 de febrer.

Dissabte 18 de febrer,

Prèvia Campionat de Catalunya Infantil en pista coberta (-2000 marxa)
Sira Bages, 1000m amb 3:36

Trofeu Sabadell de Promoció en pista coberta (4t. Memorial Natàlia Amiel)

FInal  dels 1000m;

Axel zarranz  5è, marca personal de 3'40 
Pere Mas Ferrús 7è, amb 3'48 .

FInal dels 60m llisos,

 Júlia Tarragó,  5è lloc, 9''79. 

Campionat de Catalunya Juvenil de 3000 en pista coberta
 Adam Maijó Frigola, 3000m,4rt amb 9'07''8 

Diumenge 19 de febrer,

Control  SARAGOSSA,
Marce garcía 200m amb  30''79 i als 400m amb 1'10''72,
khadija Mendou400m amb  1'05''77  800m .

Mitja Marato de Balaguer, 
 Aitor Passarius va parar el crono amb 1h 27' 59''.classificació 64 general (31 senior).

lunes, 13 de febrero de 2017

Competicions 11 i 12 de Febrer


Diumenge 12 de febrer

Campeonat de Catalunya de Cros  (Caldes de Malavella, Girona)

Prebenjami Femeni (Fora de Campionat)
Anna Mas 10 classificada

Benjemí Masculí
Axel Arranz 20 classificat
Pere Mas 23 classificat.

Aleví Masculí
Hailu Estrampes 2n classificat subcampio catalunya

Aleví Femení
Marta Mas 98 classificada

Juvnil Femení
Marina Freixa 10 classificada

Juvenil Masculi
Adam Maijo 4 classificat

Senior Masculi
Aitor Pasarius 100 classificat

Campionat d'Espanya Promesa Pista Coberta (Madrid)

 Khadiha Mebdou participava els 800m on va fer 4rta en la 1a semifinal, va fer la 11a millor marca amb 2'24''

Control Absolut  Pista  Coberta Sabadell

 Simona stancheva 60 i 400m,
 60m va fer 8''72.
400m va fer  MARCA PERSONAL de 1'02''44,


Running series 10k i Mitja marato Amposta

Albert Blanch 37:14, 8 classificat
David Vilar 37:56, 12 classificat
Dani Bellart 38:32, 15 classificat
Ferran Rosich 41:35, 34 classificat
Josep Mª Alavart 42:15, 37 classificat
Gerard Rodes 42:43, 41 classificat
Albert Albertich 45:07, 53 classificat
Ferran Filella 47:15, 67 classificat
Jordi Bret, 48:10, 74 classificat
Yolanda Larossa 49:07 ( 6 classificada )
Josep Lluis Grange 49:10 84 classificat
Marcos Tarrago 49:12 , 85 classificat
Hakim Sediki 49:12, 86 classificat

Mitja Marato 

Mikel Bellart 1:20:06 7 classificat.